Türkiyenin lider makine bezi sağlayıcısı. 35 yıllık deneyim ve güven. - Türkiyenin her yerine sınırsız ve sorunsuz teslimat. 0212 474 49 50

GENEL BEZLER

% 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden çevre dostu mekine bezleri.

Geri dönüşümlü makine bezi ürün gamımız, toptan alım olarak mevcut olan 5 ve 40 kilogramlık sıkıştırılmış torbalarda mevcuttur.

Tüm geri dönüştürülmüş bez poşetlerimiz % 100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve kumaşlarımızın kalitesini sağlamak için metal, kemirgen, dışkı, nem, kokudan arındırılmıştır.

Yenibosna Standart makine bezlerimiz geniş bir kullanım yelpazesi için uygun hale getiren çeşitli malzemelerden yapılır; kırkambar tipi dökme bez çeşidinden, en kaliteli, İtalyan tekstil sanayisinde icat edilen Supreme tipi kumaşa kadar çeşitlilik sunar.

Renkli T-Shirt penye tipi makine bezinin emiciliği çok yüksektir.

Zemine dökülmüş motor yağlarını, CNC makinlerin temizliği, tinerle yapılması gereken makine temizliği için çok idealdir.

İnce Beyaz Tişört bezler fantastik bir silicidir; cilalama, temizleme ve temizlik işleri için mükemmeldir.

Size uygun bezleri seçmek için herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen 0212 474 49 50 numaralı telefondan müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.